III NIEDZIELA WIELKANOCNA

14 kwietnia 2024 r.

Dzisiejsza Niedziela Biblijna rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem „Powołani do wspólnoty – KOMUNII z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Jego celem jest inspirowanie nas do częstszego sięgania po Pismo Święte i ukazanie nam fundamentalnego znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i każdego chrześcijanina.

Ks. Proboszcz zaprasza dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i rodziców na spotkanie jutro o godz. 18:00.

W środę wieczorem nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek od 17:00 prywatna adoracja. Przed wieczorną Mszą św. powierzymy swoje intencje
w nowennie bł. kard. Stefanowi Wyszyńskiemu.

Kolejna niedziela zwana Niedzielą Dobrego Pasterza jest Światowym Dniem Modlitw o powołania. Rozpocznie tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej prosimy, aby w sobotę pomogli w przygotowaniu placu kościelnego i umyciu okien w kościele o godz. 9:00.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, aby pogłębić swoją wiedzę religijną.

Dziękujemy RM pw. św. Stanisława Biskupa zelatora Stanisława Gardonia za ofiarę na budowę kościoła - 2000 zł.